Особливості провадження волонтерської діяльності: інформує Державна податкова служба.

Дата: 22.12.2022 17:11

До уваги фізичних осіб – волонтерів: інформаційна пам’ятка Фахівці податкового відомства Буковини нагадують, що 11.12.2022 набрав чинності Закон України від 16 листопада 2022 року № 2757-ІХ «Про внесення змін до пункту 21 розділу VII «Прикінцеві положення» Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» щодо вдосконалення порядку включення благодійників – фізичних осіб до Реєстру волонтерів антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації»

Згідно з цим Законом включення фізичної особи – благодійника до Реєстру волонтерів антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації здійснюється на підставі заяви, поданої до територіального органу ДПС у паперовій або електронній формі (в тому числі з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг). Тобто фізичним особам – благодійникам для включення до Реєстру волонтерів достатньо подати до територіального органу ДПС лише заяву.

Для фізичних осіб – благодійників фахівці сектору інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Чернівецькій області підготували брошури щодо особливостей провадження волонтерської діяльності, які розміщено на офіційному порталі Головного управління ДПС у Чернівецькій області у розділі «Брошури та листівки» :

Особливості провадження волонтерської діяльності частина І за посиланням: https://cv.tax.gov.ua/listivki-ta-broshuri/640863.html

Особливості провадження волонтерської діяльності частина ІІ за посиланням: https://cv.tax.gov.ua/listivki-ta-broshuri/640864.html

ДПС інформує | Ржищівська міська територіальна громада