Відбулося останнє засідання виконавчого комітету 2022 року.

Дата: 28.12.2022 14:37

Останнє засідання виконавчого комітету Глибоцької селищної ради 2022 року відбулося вчора, 27 грудня в укритті.

Всі питання порядку денного, які були винесені на засідання, після обговорення проголосували.

Гарними виступами, щедрівкою юні таланти, вихованці Глибоцької музичної школи привітали з прийдешніми святами членів виконавчого комітету та всіх присутніх на засіданні. Водночас, за щедрі віншування колядників, за давньою українською традицією, пригостили смаколиками.

Голова Глибоцької селищної ради Григорій Ванзуряк подякував усім членам виконкому за плідну роботу протягом року, що минає, та побажав усім миру, злагоди, родинного затишку і якнайшвидшої Перемоги.