Прощання з Героєм - Ігорем Дмитровичем Маником

Дата: 30.12.2022 17:03

Квіти, лампадки, українські прапори, «живий коридор» на узбіччях вулиць рідного села полеглого героя, невимовний жаль та пекучий біль.

Сьогодні в останню дорогу провели загиблого Героя – Маника Ігоря Дмитровича, уродженця села Червона Діброва.

Ціле життя, мрії, плани, які перекреслила безжальна та цинічна війна росії проти України…

Словами важко загоїти у серці болючу рану втрати.

Ігор Дмитрович загинув внаслідок мінометного обстрілу в районі населеного пункту Красногорівка Покровського району Донецької області.

Сильний, працьовитий та відданий своїй Батьківщині - саме таким залишиться в нашій пам’яті Ігор.

Героя, який віддав своє життя за Україну, живим коридором пошани зустрічали рідні, близькі, друзі, волонтери, побратими та жителі Глибоцької громади.

Поховали Ігоря Дмитровича з усіма почестями під залпи почесної варти та Державний Гімн у виконанні військового оркестру на території місцевого храму ПЦУ Святого Великомученика Димитрія.

Складаємо доземний уклін родині та розділяємо невимовний біль важкої втрати.

Вічна пам`ять та низький уклін захиснику, Герой перед яким ми всі у неоплатному боргу.