Шановна громадо.

Дата: 03.01.2023 10:35

Із сумом повідомляємо, що внаслідок хвороби зупинилося серце відважного захисника України, командира взводу механізованого батальйону військової частини А7014, жителя села Опришени - Ковальчука Дмитра Костянтиновича.

Сьогодні нашого земляка, лейтенанта Збройних Сил України заберуть до рідного дому, будинку по вулиці М. Емінеску, 4, де кожен охочий зможе віддати останню шану Герою.

Очікуємо прибуття похоронного кортежу у селі Опришени сьогодні, 3 січня, близько 12.00.

Похорон воїна, який боровся з російським загарбником розпочнеться біля 11 години завтра, 4 січня.

Поховають оборонця України на місцевому кладовищі.

Щирі співчуття скорботній родині, друзям і побратимам, односельчанам покійного Дмитра Костянтиновича Ковальчука.

Вічна пам`ять та слава Герою, який стояв за незалежність та суверенність нашої Батьківщини.