Шановні жителі Глибоцької громади

Дата: 05.01.2023 18:09

Нещодавно, до нас надійшла сумна звістка.

На полі бою, захищаючи нашу Батьківщину, у важких боях поліг молодий воїн, житель села Просикуряни,  стрілець – санітар 2 стрілецької роти військової частини А4084 - Ніколаєвич Степан Васильович.

Від імені Глибоцької територіальної громади висловлюємо щирі співчуття найближчим родичам, друзям та побратимам полеглого Воїна, патріота, справжнього сина України.

За проханням родини полеглого воїна поховання відбудеться завтра, 6 січня, у Глибоці, на місцевому кладовищі.

Живий коридор для зустрічі Героя буде шикуватися близько 9.45 – 10.00 по вулиці Героїв Небесної Сотні від моста (каплиці) до Глибоцького будинку культури.

Спільний молебень, на який запрошуємо священників всіх конфесій селища, відбудеться біля пам'ятника Борцям за волю України.

Востаннє віддати шану Степану Ніколаєвичу можна буде до 11.00 у Будинку культури, за адресою смт Глибока, вул. Борцям за волю України, 3.