Глибоцька громада отримала 3 комплекти Starlink

Дата: 09.01.2023 15:34

Hegelman Transport Logistic Ukraine та наш земляк – виконавчий директор Віталій Юркевич передали чергову гуманітарну допомогу для забезпечення мережею широкосмугового інтернету місцевих Пунктів Незламності, відділення поліції № 5 (смт Глибока) та 2-го відділу Чернівецького РТЦК та СП.

Як зазначає Глибоцький селищний голова Григорій Ванзуряк: «Наразі, ця система є критично важливою, адже через російські обстріли маємо проблеми з електроенергією, зв`язком та інтернетом.»

Starlink – це проєкт SpaceX, який за допомогою мережі супутників надає доступ до широкосмугового інтернету у будь-якій точці планети.

Термінали можна встановити скрізь, звідки їх можуть бачити супутники напряму.

Щиро вдячні Hegelman Тransport Logistic Ukraine та її виконавчому директору Віталію Юркевичу за незмінну підтримку та допомогу.