Польські побратими вкотре підтримали нашу громаду.

Дата: 09.01.2023 16:41

Цими днями, Глибоцька громада отримала різдвяний подарунок - пожежний автомобіль від польських партнерів.

Спецтехніку передали за сприяння президента OSP Лодзько-Східного повіту Польщі - Даріуша Кшевінського.

Пожежний автомобіль віднині стане незамінним помічником для вогнеборців Глибоцької громади.

Автомобіль хоч не новий, але ввідмінно виконує свої функції. Технічно справний та готовий до використання.

До слова, запас води, який може перевозити переданий пожежний автомобіль становить 6 тонн. Зрозуміло, що така техніка значно покращить роботу пожежної команди.

Наразі, такий об’єму є одним із найбільших, який здатна транспортувати техніка такого плану у Чернівецькій області.

Щиро вдячні Даріушу Кшевінському, президенту OSP Лодзько-Східного повіту Польщі, депутату Чернівецької обласної ради Ярославу Бартошу, начальнику головного управління ДСНС в Чернівецькій області Сергію Михайлюку за сприяння в отриманні пожежного автомобіля для наших пожежників.