Звільнитися тепер можна дистанційно

Дата: 12.01.2023 12:10

Для цього необхідно звернутись у Центр зайнятості, що знаходиться поблизу вашого поточного місця проживання.

Можна зареєструватися у центрі зайнятості, коли офіційно ви ще працюєте на окупованій території чи де йдуть активні бої. Про це повідомляє  Волинський обласний центр зайнятості.

Щоби отримати статус безробітного, потрібно:

• підготувати перелік необхідних документів: паспорт; ідентифікаційний код; документ про

освіту; трудова книжка; військовий квиток;

•  у Центрі зайнятості, який працює під час війни, написати заяву на ім’я роботодавця про припинення трудового договору за формою, визначеною Державним центром зайнятості;

Центр зайнятості повідомить роботодавця про припинення трудових відносин особою в односторонньому порядку, а також повідомить Пенсійний фонд України та податкову службу.

Чи можна звільнити працівника дистанційно? - Петрівсько-Роменська громада