На Глибочині погодили взаємодію з територіальними правоохоронними органами

Дата: 13.01.2023 11:33

Глибоцьким відділом УДМС у Чернівецькій області організовано та проведено робочу зустріч з представниками Глибоцького відділення поліції Чернівецького управління поліції ГУ НП у Чернівецькій області з питань погодження плану взаємодії на 2023 рік щодо запобігання, своєчасного виявлення, припинення порушень міграційного законодавства та протидії незаконній міграції на території відповідальності. За результатами наради складено та підписано відповідний протокол.

Протягом 2022 року до адміністративної відповідальності за порушення адміністративного законодавства притягнуто 12 осіб, з них:

за ст. 203 КУпАП – 11
за ст. 205 КУпАП – 1

На порушників міграційного законодавства накладено адміністративних штрафів на суму 22 тис. 100 гривень, штрафи сплачені у повному обсязі.

Глибоцький відділ УДМС у Чернівецькій області