Новий розділ у застосунку «Дія» сприяє створенню в Україні безбар’єрного простору

Дата: 25.01.2023 14:55

Нещодавно на порталі «Дія» з'явився новий розділ – «Дія. Безбар’єрність» https://bf.diia.gov.ua/ .

Він дозволяє швидко та оперативно отримувати відповіді на складні питання, що виникають у громадян України в період воєнного стану у взаємодії з державними органами.

Щонайперше це стосується внутрішньо переміщених осіб, які у цей складний період є однією з найбільш вразливих категорій отримувачів адміністративних послуг. Досить часто це пов’язано з відсутністю у втікачів з окупації документів, що посвідчують особу. Тож на сторінці «Дія. Безбар’єрність» за посиланням https://bf.diia.gov.ua/ у розділі «Усе, що потрібно знати про статус ВПО» можна знайти чимало корисної інформації: «Як знятися з обліку ВПО та скасувати дію довідки», «Як зареєструвати статус ВПО та отримати довідку переселенця» тощо.

Окрім того, застосунок «Дія» містить корисні розділи, пов’язані з діяльністю Державної міграційної служби, зокрема:
- «Запис в електронну чергу: покрокова інструкція»,
- «Як отримати паспорт:

Послуга ID-14: Як отримати паспорт та номер платника податків»,

• «Отримання, обмін або відновлення паспортного документу.
  • Реєстрація місця проживання
  • Паспортні послуги
  • Виїзд за кордон
  • Імміграція та захист в Україні».

Завантажуйте на свій телефон застосунок «Дія» та отримуйте безперешкодний доступ до важливої та корисної інформації без будь-якого посередництва інших осіб.

Додамо лише, що розділ «Дія. Безбар`єрність» і сам є безбар`єрним, адже він доступний для людей з порушеннями зору.

Управління ДМС у Чернівецькій області