Кілька днів відпустки та знову дорога у напрямку Глибока – Бахмут.

Дата: 31.01.2023 17:45

Наш земляк, боєць 10-ї гірсько-штурмової бригади Василь Білічук вкотре вирушив на передову, де разом із своїми побратими вони боронять українську землю від російських загарбників.

І ось військовий мікроавтобус завантажили провізією, котру незабаром отримають наші бійці на одному із найспекотніших напрямків.

Гуманітарний вантаж: генератор, компресори, буржуйки, павербанки, обігрівачі для тіла, термобілизна, фліски, спальники, намети, каремати, засоби особистої гігієни, массітки і масхалати, продукти харчування вдалося сформувати у співпраці із благодійниками, котрі неодноразово передають із Польщі для наших громадівців-військових, різноманітну допомогу (родина Фодчук), Глибоцьким центром туризму та краєзнавства і 2-м відділом РТЦК та СП.

Дякуємо за допомогу усім хто долучився до організації чергової передачі на фронт і розуміємо що, наразі, підтримка захисників України є першочерговим нашим завданням.

Слава Богу! Слава ЗСУ! Слава нашим волонтерам і благодійникам!