Програма USAID DOBRE розпочинає реалізацію проєктів у громадах Буковини

Дата: 05.02.2023 10:00

Цього тижня представники Програми USAID DOBRE провели продуктивну зустріч для громад-партнерів західного регіону України: Чернівецької, Івано-Франківської та Тернопільської областей. Це три з десяти областей, де працює Програма DOBRE.

Враховуючи усі сучасні виклики в країні, Програма USAID DOBRE розпочаала новий етапу реалізації проєктів у громадах, метою яких є допомога громадам у подолані найактуальніших проблем сьогодення.

Надалі громади-партнери за підтримки Програми, зможуть реалізувати проєкти вдосконалення послуг, місцевого економічного розвитку та інші, а також долучитися до численних навчальних заходів Програми, спрямованих на підвищення спроможності громад до розвитку та ефективного управління.

Під час зустрічі представники Глибоцької делегації разом із своїми колегами з інших громад поділились ефективними практиками розв'язання місцевих проблем, а також подоланням наслідків війни.

Варто зазначити, що у новому етапі USAID DOBRE  співпрацюватиме із 14 громадами західного регіону України. З Чернівецької області відібрали 6 громад, в тому числі і Глибоцьку.

Дякуємо за довіру та роки спільної співпраці.