Дата: 08.02.2023 14:10

На Буковині незабаром оголосять відбір заявок для отримання компенсації за придбання генератора та енергоефективного обладнання. Робитимуть це у межах Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Чернівецькій області на 2023-2024 роки, яку затвердили в ЧОВА торік у грудні.

Наразі порядок, за яким суб’єкти господарювання зможуть отримати компенсацію, на завершальному етапі погодження.

«Компенсацію надаватимуть в розмірі 30% вартості обладнання, але не більше 50 тисяч гривень одному суб'єкту підприємництва, групі пов’язаних контрагентів. Програмою зможуть скористатися юридичні особи, штатна чисельність працівників яких становить не менше 30 осіб, та які сплатили не менше 300 тисяч гривень податків», - розповіла перша заступниця начальника Чернівецької ОВА Альона Атаманюк.

Вона також зазначила, що взяти участь у програмі можуть і фізичні особи-підприємці, які сплатили не менше 50 тисяч гривень податків за попередній календарний рік.

Нагадаємо, нещодавно начальник Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк та голова правління Ощадбанку Сергій Наумов підписали меморандум про співпрацю у сфері розвитку місцевого бізнесу. У його межах, зокрема, Ощадбанк надаватиме позику підприємцям на придбання генераторів, зарядних станцій тощо. Крім того, домовленість передбачає надання грантів, оновлення матеріально-технічної бази підприємств, а також створення нових робочих місць.

Як вибрати генератор | Який генератор краще вибрати для будинку | hotline.ua