Чергова сесія селищної ради відбулася минулої п`ятниці.

Дата: 13.02.2023 12:43

10 лютого у сесійній залі Глибоцької селищної ради відбулось пленарне засідання тридцять другої сесії восьмого скликання.

У роботі  засідання сесії взяли участь сімнадцять  депутатів з двадцяти шести, що становить переважну більшість складу.

До порядку денного було внесено 89 питань.

Серед ключових питань порядку денного внесення змін до селищного бюджету на 2023 рік; затвердження та внесення змін до ряду Програм на 2023-2025 роки, затвердження тарифів на соціальні послуги (догляд вдома), внесення змін і доповнень до рішення про організацію харчування учнів шкіл громади і вихованців ЗДО, тощо.

Також депутати під час засідання сесії розглянули ряд земельних питань: щодо продовження договорів оренди землі, розгляд звернень громадян щодо надання дозволів на розробку та затвердження проєктів землеустрою та оформлення права власності на земельні ділянки.

В результаті роботи сесії з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

На засідання сесії було запрошено керівників закладів охорони здоров'я та освіти громади, голів Громадської та Молодіжної Ради, начальників відділів структурних підрозділів, старостів сіл громади.