15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2023 12:48

Сьогодні ми вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав та відзначаємо 34-ту річницю виведення радянських військ із Демократичної Республіки Афганістан.

Пройшло уже багато років після афганської війни, проте ця трагічна сторінка до цього часу залишилася в пам’яті людей. Складні випробування збройними конфліктами довелося пройти нашим землякам. Та війна забрала тисячі молодих життів, осиротіла не одна родина...

Зараз тисячі українських воїнів самовіддано боронять рідну землю від підступних загарбників, щоденно наражаючи своє життя на смертельну небезпеку. Прикметно, що серед них і ті, хто пройшов пекло Афгану. Бо зараз особливо потрібним є професіоналізм, військовий вишкіл та патріотизм ветеранів бойових дій. І така єдність поколінь, така всенародна підтримка вселяє надію і дарує віру у нашу щасливу долю.

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав  - Вісті Черкащини