Рік незламності України

Дата: 24.02.2023 10:43

Сьогодні, 24 лютого 2023 року, спливає рік повномасштабної війни… Рік, який ми вже точно ніколи не забудемо. Рік війни, який змінив всіх і кожного!

Українська армія і український народ витримали цей удар. Наш супротив і боротьба триває щохвилинно.

Сьогодні ми єдині, як ніколи! Усі – від воїнів, що боронять країну від агресора, рятувальників, які під обстрілами продовжують витягувати з-під завалів людей, пожежників, які приборкують вогонь 24/7, лікарів, які рятують життя у сховищах і підвалах, енергетиків, які працюють у будь-яку погоду і годину доби, працівників, які продовжують працювати і підтримувати економіку України, освітян – які навчають дітей та молодь, незважаючи ні на що, центральна влада та органи місцевого самоврядування, які працюють кожен на своєму місці!

Памятаймо, яку ціну щоденно сплачує Україна та її народ за свою свободу і прагнення жити кращим життям.
Віримо внашу Перемогу!

💙💛Війна, що не зламала, а ОБ'ЄДНАЛА | Як Україна ВИСТОЯЛА і впевнено йде  до ПЕРЕМОГИ над рашистами - YouTube