У громаді розпочався місячник благоустрою.

Дата: 01.03.2023 13:03

З 1 березня цього року на території Глибоцької громади проводитиметься місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів.

Про це йдеться у рішенні виконавчого комітету №4/40 селищної ради «Про проведення місячників санітарної очистки, благоустрою та озеленення населених пунктів Глибоцької ТГ у 2023 році» від 23 лютого.

Весняний місячник благоустрою, який триватиме з 1 березня по 15 квітня 2023 року має на меті забезпечити санітарне і епідеміологічне благополуччя у громаді, провести роботу з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ твердих побутових та інших відходів.

Тож, Глибоцька селищна рада закликає:

• провести прибирання власних і прилеглих територій установ, організацій, підприємств незалежно від форм власності;
  • провести додаткове озеленення прибудинкових територій, скверів, парків, дитячих, спортивних і господарських майданчиків, кладовищ, братської моогили, меморіальних комплексів і місць почесних поховань;
  • прибрати вулиці, дороги, тротуари, зупинки громадського транспорту, лісосмуги уздовж шляхів, АЗС, надвірні вбиральні, криниці, місця відпочинку, береги водойм річок у населених пунктах громади.

Мешканців громади просимо долучатися до місячника благоустрою, провести прибирання своїх присадибних ділянок і навколишньої території, сприяти усуненню стихійних сміттєзвалищ, не засмічувати території, адже нам тут жити і всім хочеться бачити чистоту та красу природи.

Нагадуємо, що найпростіше організувати вивезення ТВП можна, уклавши договір з місцевим підприємцем ФОП «В. Нікорич».