Рішенням виконкому Глибоцької селищної ради створена комісія з питань бджільництва, попередження та встановлення факту отруєння бджіл

Дата: 07.03.2023 10:14

З метою попередження та виключення випадків отруєння бджіл засобами захисту рослин під час обробітку аграріями сільськогосподарських культур виконавчий комітет створив своїм рішенням № 4/45 від 28 лютого 2023 року постійно діючу комісію з питань бджільництва, попередження та встановлення факту отруєння бджіл на території Глибоцької селищної ради та затвердили її склад.

Згідно статті 33 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на  виконання  листа  Міністерства  аграрної  політики  та  продовольства України від  01.02.2023 р. № 21-1323-08/3671 , відповідно  до  вимог  Інструкції з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 19 лютого 2021 року N 338 “Про деякі питання у сфері бджільництва”, розглянувши  лист  Чернівецької  обласної  військової  адміністрації № 01.29/50-204 від 09.02.2023 р. щодо оновлення ( створення ) постійнодіючої  Комісії  із  встановлення факту  отруєння  бджіл, лист  Чернівецького  районного  управління  ГУ  Держпродспоживслужби в  Чернівецькій  області № 24.24/01-112  від  22.02.2023 р.

Зі складом діючої комісії можна ознайомитись тут