Шановна громадо!

Дата: 31.01.2023 12:24

ГО «Простір розвитку громад» надає звіт про рух коштів на банківському рахунку організації за січень 2023 року.

На початок місяця на поточному рахунку був залишок 439, 09 (чотириста тридцять дев’ять) грн, на картковому рахунку – 1602,43 (тисяча шістсот дві) грн, що разом становить 2 041,52(дві тисячі сорок одну) грн

Протягом звітного періоду організація отримала фінансову допомогу в сумі 45218, 79 (сорок п’ять тисяч двісті вісімнадцять) грн. Кошти, сплачені за банківські послуги, становлять 468 (чотириста шістдесят вісім) грн .

Всього сума на банківському рахунку станом на 01.02.2023 складає 47141,32 (сорок сім тисяч сто сорок одна) грн

За звітний період організація не провела жодних витрат, які були пов’язані зі здійсненням її цілей (допомога ЗСУ, військовослужбовцям з числа жителів громади, внутрішньо переміщеним особам)

Фінансовий звіт за посиланням https://drive.google.com/.../1QeCvF91d0SgyTYeX4pp.../view...

Кошти, які не витрачені за звітний період та збережені на банківському рахунку організації, будуть використані на реалізацію цілей організації в наступний період.

Слід зазначити, що продовжується проєктна діяльність. Громадська організація «Простір розвитку громад», являється партнером проєкту «Програма дій та реагування територіальних громад на надзвичайні ситуації (CLEAR)», впроваджується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Бюро гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID/ BHA)

Дякуємо за довіру та підтримку, що надаєте нашій організації. Ми зобов'язуємося продовжувати підтримувати інтереси нашої місії та діяти в нашій громаді.

Разом до перемоги!!!

На зображенні може бути: текст «допомога всу BBIT»