До уваги жителів Глибоцької територіальної громади!

Дата: 28.02.2023 12:40

Доводимо до Вашого відома звіт про рух коштів на банківському рахунку громадської організації «Простір розвитку громад» за лютий 2023 року.

Станом на 01.02.2023 на банківському рахунку ГО був залишок 47141,32 (сорок сім тисяч сто сорок одна) грн.
У лютому сума отриманих коштів становила 133275,01 (сто тридцять три тисячі двісті сімдесят п’ять) грн. На банківський рахунок гроші надійшли у вигляді безповоротної фінансової допомоги, добровільних пожертвувань, милосердя тощо.
З них, протягом лютого, було витрачено 45 375,00 (сорок п’ять тисяч триста сімдесят п’ять) грн на наступні потреби:
36 555 (тридцять шість п’ятсот сто п’ятдесят п’ять) грн на придбання запасних частин для відновлення автомобілів (які пошкоджені з продовженням їх використання військових частин ЗСУ)
Зокрема, з вищезазначеної суми закуплено скло для автомобіля, шини, підкрилки, радіатор охолодження, мастило, антифриз, фільтр масляний, фільтр повітряний, фільтр топлевний, фільтр салонний, шарова опора, тяга рулеві, втулка стабілізатора, наконечники, втулки амортизатора, гальмівні колодки, підшипник вижимний, диск щеплення, витратомір повітря, ролик генератора, ремінь генератора, трос ручника, ремкомплект супорта, шини.)
8820 (вісім тисяч вісімсот двадцять) витрачено на придбання одягу, ліків для воїнів, що проживають у нашій громаді.
Залишок коштів на кінець місяця склав 134 137,08 (сто тридцять чотири тисячі сто тридцять сім) грн з урахування витрат за банківські послуги.
Використання коштів було здійснено відповідно до необхідних потреб на користь ЗСУ та належним чином задокументовано. Фінансовий звіт ви можете переглянути за посиланням https://drive.google.com/…/1eR6H4J77woGCcbbuSske0Qv87…/view…
Щиро дякуємо всім за підтримку! Наближаймо перемогу разом!
З повагою,
Голова ГО «Простір розвитку громад»

Увага! Збір коштів на потреби ЗСУ! – Широківська об'єднана територіальна  громада