Сімейні форми виховання: запорука гармонійного розвитку дітей

Дата: 24.03.2023 16:20

Про сімейні форми виховання під час робочої наради поспілкувалися працівники Глибоцького ЗДО «Сонечко». Ця тема для них не була новою, адже вони щодня переконуються наскільки діткам потрібна здорова сім`я, турбота, захист і взаєморозуміння.

Ознайомлюючися із наочними матеріалами, наданими службою у справах дітей Глибоцької селищної ради працівники садочку обговорили основні форми сімейного виховання, які функціонують на державному рівні:

• усиновлення;
  • опіка і піклування;
  • прийомні сім’ї;
  • патронат;
  • дитячі будинки сімейного типу.

На думку досвідчених вихователів дитині легше виховуватися не в інтернатах, а в сімейних умовах. Вона однозначно повинна соціалізуватися, для подальшого фізичного і психоемоційного розвитку, стресостійкості, формування найнеобхідніших навичок спілкування та взаємодії з іншими дітками. Ці процеси зазвичай є взаємозамінними.

Тож, вкотре нагадуємо, якщо у когось є бажання ощасливити малечу, взяти на виховання дітей сиріт за необхідною інформацією звертайтеся до служби у справах дітей Глибоцької селищної ради (смт Глибока, вул. М.Грушевського 2,Б). Тут вам нададуть потрібну консультацію.