"Премога прийде обов`язково!"

Дата: 24.03.2023 17:39

Нещодавно на адресу Глибоцької громади надійшла подяка від нашого захисника Андрія Волкова за кошти, які передали на їхній підрозіл для ремонту автівки.

Як відомо, зараз для військових авто є розхідним матеріалом, адже непрохідність автошляхів, чи радше напрямків руху, умови їхньої експлуатації не дають можливості «бережно» користуватися транспортом. Тому постійно потрібно закуповувати різноманітні запчастини для ремонту і відновлення автівок.

Після звернення нашого оборонця Андрія Олександровича, щодо фінансування цієї справи, кошти, які щомісячно працівники бюджетної сфери  перераховують із своїх заробітних плат були передані за призначенням.

Натомість, від імені усієї громади ми вдячні всім, хто щодня стоїть на захисті України.

Також дякуємо тим, хто долучається до допомоги воїнам, донатить, волонтерить.

Дякуємо за одноденні заробітки, які допомагають належним чином реагувати на такі запити.

Дякуємо ГО «Простір розвитку громад», яка вже понад рік здійснює адміністрування благодійних надходжень і посильно допомагає не лише військовим, але й внутрішньо переміщеним особам, які проживають у нашій громаді.

Наближаємо Перемогу разом!