Активна молодь Глибоцької громади взяла участь у Форумі молодих волонтерів Чернівецької області.

Дата: 28.03.2023 10:24

Усі представники Глибоцької громади, учасники Форуму, розповіли про свій напрямок роботи.

Михайло Телегуз – волонтер, поділився своїм досвідом з якими проблемами стикався найчастіше під час доставки гуманітарних вантажів для воїнів у гарячі точки.

Юлія Балан - голова Молодіжної ради та керівниця ініціативної групи «Actions for change», розповіла про один із видів її волонтерської діяльності, а саме  залучення грантів для розвитку молоді громади та проведення інтеграційних заходів для ВПО.

Меліса Безушко – заступниця голови Молодіжної ради пояснила, як участь у міжнародних проєктах допомагає підтримувати позитивний імідж нашої держави та поширювати правдиву інформації про війну серед інших країн.

В цілому на заході волонтери мали можливість поділитися власною історією волонтерства! Обговорити виклики та роль волонтерства у сучасних умовах.