Призупинено пропуск легкових і вантажних автомобілів з Чернівецької області до Румунії у пунктах пропуску: "Порубне-Сирет", "Дяківці-Раковець", "Красноїльськ-Вікову де Сус".

Дата: 06.04.2023 17:43

Через погіршення погодних умов румунська сторона тимчасово припинила проїзд усіх транспортних засобів через ряд пунктів пропуску.

Про це попереджає Державна прикордонна служба України.

У зв’язку з погіршенням погодних умов румунська сторона тимчасово припинила пропуск через державний кордон вантажних автомобілів. Крім того, дорожня поліція Румунії заборонила проїзд усіх транспортних засобів від нижче вказаних пунктів пропуску у напрямку міст Сірет та Сучава через снігові замети і незадовільний стан доріг на цих ділянках:

• "Дяківці-Раковець",
  • "Порубне-Сирет"
  • "Красноїльськ-Вікову де Сус"

В той же час в ДПСУ зазначають, що на державному кордоні з Польщею, Словаччиною та Угорщиною пункти пропуску працюють стабільно, проїзд не утруднений.

В повідомленні сказано, що на кордоні з Румунією та Молдовою пункти пропуску також працюють, під’їзні шляхи у задовільному стані, працює снігоприбиральна техніка.

Румунія призупинила пропуск автівок на кордоні з Чернівецькою областю