У Глибоцькій селищній раді відбулося пленарне засідання 34 сесії VIII скликання.

Дата: 10.04.2023 16:17

Минулого тижня під головуванням селищного голови Григорія Ванзуряка відбулася чергова 34 сесія Глибоцької  селищної ради VIII скликання.

Роботу сесії розпочали з хвилини мовчання, приуроченій пам`яті Героям-землякам та воїнам - оборонцям, що загинули від рук російських окупантів.

Під час пленарного засідання сесії присутні 17 депутатів із 26 розглянули - 46  питань. Кожне з питань порядку денного перед сесією було вивчено депутатами на відповідних депутатських комісіях.

На засідання було запрошено керівників закладів охорони здоров'я та освіти громади, голів Громадської та Молодіжної Ради, начальників відділів структурних підрозділів, старостів сіл громади.

Також, відбулося представлення нового начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Глибоцької селищної ради Петра Радуловича Остафійчука.

Петро Радулович розпочинав свою трудову діяльність начальником молоді і спорту Глибоцької РДА. Потім кілька каденцій перебував на посаді сільського голови села Старий Вовчинець.

Призначення нового начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту відбулося у зв`язку із тимчасовим увільненням (мобілізацією) попереднього керівника.

Петро Радулович Остафійчук - начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Глибоцької селищної ради.