Вітаємо з світлим святом Воскресіння Христового!

Дата: 15.04.2023 20:38

Вже зовсім скоро по усій Україні пролунають церковні дзвони та звідусіль ми будемо чути Христос Воскрес - Воістину Воскрес!

У ці нелегкі дні, Великдень приходить до нас не лише із запашною паскою і різнобарвними писанками, але й з надією, що наші сподівання і щиросердні молитви принесуть Мир на нашу багатостраждальну землю.

Адже сила Воскресіння Ісуса - це та сила, яку потребує кожна людина, перемога життя над смертю, початок нового шляху та здійснення життєвих надій.

Щиросердно вітаємо Вас із світлим святом Воскресіння Сина Божого, Ісуса Христа, який своєю жертовністю та любов`ю подарував нам можливість на спасіння душі та впевненість у вічності.

Щастя й злагоди Вам в родині та благодаті Божої з небес.

І хай по всій лунає Україні

— Христос воскрес!

— Воістину воскрес!