Аграріям та пасічникам дозволять працювати під час комендантської години

Дата: 18.04.2023 10:37

Аграріям та пасічникам Буковини передбачено видачу перепусток терміном на 30 діб, які дозволять їм працювати під час комендантської години.

Це пов’язано з тим, що більшість сільськогосподарських підприємств Чернівецької області, які забезпечують роботу агропромислового комплексу, мають потребу в організації безперервного циклу виробництва при проведенні польових робіт, а саме постійного руху та переміщення сільськогосподарської техніки та її роботи на полях, у тому числі під час комендантської години.

Крім того, пасічникам необхідно перевезення в темну пору доби бджолосім’ї на місця медозбору та запилення рослин.

Для отримання інформації щодо оформлення перепусток, керівникам агропідприємств та пасічникам краю необхідно завчасно звернутись до управління агропромислового розвитку Чернівецької ОВА.

Контактна особа: Антофійчук Іван Іванович (роб. тел. (0372) 55-32-17, моб. тел. 050 374 50 12, е-mail: ukr.net).