Подяка від бійців 80-ї десантно-штурмової бригади

Дата: 05.05.2023 17:06

Нещодавно до Глибоцької громади надійшла подяка з передової від наших захисників, бійців 80-ї ДШБ, за ремонт надзвичайно потрібного хлопцям реанімобілю, який є незамінним помічником у збереженні не лише здоров`я, але й життя наших воїнів.

Ремонтні роботи, які виконав приватний підприємець, майстер з ремонту автомобілів -  Сергій Пилипик, стали можливими завдяки відрахуванню щомісячних одноденних заробітків працівників селищної ради на підтримку Збройних сил України.

Вдячні кожному, хто долучився до гарної справи. І, звісно, особлива подяка нашим оборонцям, які щохвилини стоять на захисті України від російської навали.

Працюємо разом! Віримо в Перемогу!

Слава Богу! Слава ЗСУ!