До уваги жителів Глибоцької громади!!!

Дата: 08.05.2023 10:10

На Буковині продовжено реалізацію державної пільгової програми „Власний дім”, згідно якої Чернівецький обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі надає пільгові кредити на:

•  Нове будівництво – до 400 тис. грн;
  •  Купівлю житлового будинку, квартири – до 300 тис. грн. та до 100 тис.грн. для добудови, реконструкції та капітального ремонту придбаного житла;
  •  Добудову, реконструкцію, капітальний ремонт та придбання будівельних матерілів – до 250 тис. грн;
  • Інженерне оснащення (водопостачання, газопостачання, електрифікація), впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій – до 100 тис. грн.

Кредити надаються під 3% річних терміном до 20 років.

Основними умовами отримання кредиту є: проживання та працевлаштування (або зайнятість в особистому селянському господарстві) в сільській місцевості та селищах міського типу.

За детальною інформацією звертатися в Чернівецький обласний ФПІЖБ на селі за адресою: м.Чернівці, вул. Героїв Майдану, 194 А, офіс 236, тел. (099)483-38-27, (068)212-89-70.

З інфографікою можна ознайомитись нижче: