Ремонт селищних вулиць

Дата: 18.05.2023 17:18

Як тільки дозволили погодні умови у селищі Глибока розпочався запланований капітальний ремонт трьох вулиць: Першотравневої, 10-ї річниці Незалежності та Героїв Небесної Сотні. Згідно з тендерами, вартість робіт кожної з ділянок складає майже півтора мільйона гривень.

Як зазначив Глибоцький селищний голова Григорій Ванзуряк: "Три найгірші ділянки, які є в Глибоці, були визначенні депутатами на початку року. Три ділянки в різних частинах міста. Ми обирали ті дороги, які належать до нашої компетенції, і яким опікується Глибоцька селищна рада. Був дощ, сніг – ми не могли працювати. Зараз погода нормалізувалась, асфальтні заводи запрацювали – тому беремося до роботи".

На цих ділянках повинні відремонтувати горловини каналізаційних колодязів, зробити ямковий ремонт, встелити вирівнювальний шар асфальту та покриття.

Для розвантаження руху транспорту, під час ремонту на цих вулицях буде організовано реверсний рух.

Переможцем усіх тендерів стало  п"ДОР-БУД ІНВЕСТ СВ". Заплановано, що роботи мають завершитись до кінця 2023 року.

Також у Глибоці потребує ремонту вулиця Залізнична. У коментарі Суспільному начальник управління інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг Іван Микитюк сказав, що на цій вулиці планують зробити ямковий ремонт дороги в межах експлуатаційного утримання доріг. Підрядником обрали компанію "БМБУД" з Тернополя. Роботи планують розпочати з наступного тижня. Їх ремонт фінансуватимуть з обласного бюджету.

Джерело та світлини: СУСПІЛЬНЕ НОВИНИ