Опришенці придбали автомобіль для наших захисників

Дата: 17.05.2023 21:27

Приватні підприємці та небайдужі мешканці села Опришени, Глибоцької громади вже вкотре об’єдналися задля спільної перемоги над ворогом.

Цього разу для потреб Збройних Сил України вирішили придбати автівку, про яку неодноразово йшлося у розмовах з воїнами, мобілізованими з Глибоцької громади.

До ініціативи активно долучилися місцеві приватні підприємці і жителі старостинського округу.
На зібрані кошти для наших захисників придбали семимісне авто Volkswagen Sharan.

«Силами небайдужих мешканців Опришен та місцевих підприємців ми змогли здійснити покупку автомобіля для хлопців, які щоденно стримують ворога на передовій. Щоб обрати потрібну модель, постійно були на зв`язку з військовими, адже їм краще знати для яких саме потреб буде використовуватися транспорт. Автівку передали начальнику 2-го відділу Чернівецького РТЦК та СП. Згодом її доправлять на передову. Вдячний усім учасникам, які доєдналися до збору коштів за допомогу» - зазначив староста села Опришени Микола Попович.

Ми також вдячні усім та кожному за небайдужість, допомогу і згуртованість. Незважаючи на те, що наша громада є тиловою, ми повинні пам`ятати, якою страшною ціною і якими титанічним зусиллям наших воїнів стримується ворог. Віримо у ЗСУ.

Слава БОГУ! Слава ЗСУ! Слава УКРАЇНІ!