Дата: 22.05.2023 14:38

До Вашої уваги презентація директора Державної установи «Центр пробації»«Новий імпульс реформи пробації: Стратегія реформування пенітенціарної системи на період до 2026 року» Олега Янчука.

У ній розглянуто та описано основні досягнення національної пробації за період 2016 – 2022 роки. Також розкрито місце і завдання пробації у Стратегії реформування пенітенціарної системи на період до 2026 року.

https://docs.google.com/presentation/d/1xCuT-RDEKTRUI7Z1TvuDx1PW9-M0njEX/edit?usp=share_link ouid=100482279379657029580&rtpof=true&sd=true