Глибоцька музична школа запросила сьогодні на червону доріжку нагородження - переможців конкурсів «MAESTRO» 2023

Дата: 24.05.2023 16:58

Атмосферно, чуттєво, душевно... Ось як можна охарактеризувати сьогоднішній концерт у Глибоцькій музичній школі.

Вихованці школи у переповненій актовій залі подарували всім присутнім справжнє свято мистецтва та музики під час нагородження переможців конкурсів «MAESTRO» 2023.

Глядачі сповна насолодились чудовим співом та вмілою грою на музичних інструментах у виконанні учнів та викладачів музичного закладу.

Петро Остафійчук - начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Глибоцької селищної ради привітав всіх лауреатів обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів та фестивалів.

Він подякував учасникам концерту за отриману насолоду від звуків живої музики, а педагогам за сумлінну та невпинну працю, сили і талант, які вони щиросердно вкладають у своїх вихованців.

Ми також вдячні за прекрасну, натхненну роботу викладачів музичної школи та їхніх талановитих учнів.

Звісно, що ми не можемо знати, який життєвий шлях пройдуть їхні вихованці, чи присвятять себе музиці, чи стануть відомими. Однак, немає сумніву в тому, що учні школи вже є добрими, духовно багатими людьми, які несуть у світ, посіяні в їх душі зерна любові до всього прекрасного і дивовижного.

Довідково:

Вихованці музичної школи взяли участь у міжнародних (Польща, Молдова, Словаччина), всеукраїнських (м. Київ)  та обласних (м. Чернівці) конкурсах і фестивалях. Додому вони привезли 37 дипломів, з них:

• 10 перших місць;
  • 13 других місць;