День захисту дітей у Глибоці: місце і час проведення та заплановані заходи

Дата: 30.05.2023 11:44

З 1 по 4 червня 2023 року в селищі Глибока відбудуться заходи присвячені Дню захисту дітей. Впевнені, що кожен з присутніх знайде для себе ту локацію, котра йому буде до вподоби.

Заплановані заходи:

1 червня

1. 10.00-12.30 - Майстер-клас та дефіле учасників гуртка «Дизайнерів» Глибоцького БТДЮ  (селищна площа Героїв Майдану)
  2. З 10.00 - Турнір з футболу присвячений Міжнародному дню захисту дітей  - смт Глибока (селищний стадіон)
  3. 12.00– 13.00 - Арттерапія «Щаслива дитина у мирній країні» (смт Глибока селищний парк)
  4. 13.00-14.30 - Звітний концерт вихованців Глибоцької музичної школи – актова зала музичної школи
  5. 13.00-15.00  - Естафета «Веселі старти» - селищний парк:
  • туристська смуга перешкод;
  • спортивне орієнтування;
  • навчально-практичне навчання на скеледромі;
  • фігурне водіння велосипеду.
  1. 16.00 до 19.00 - Святковий концерт гуртківців КЗ «Центр культури та дозвілля Глибоцької територіальної громади», флешмоб гуртківців школи спортивного танцю «Форвард», дитяча руханка за участі дитячого ігрового центру «Крутий Кід».

2. 16.00 до 19.00 благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

2 червня

12.00 - Виставка художніх робіт випускників Глибоцької художньої школи приурочена Міжнародному Дню захисту дітей (приміщення КЗ «Центр культури та дозвілля Глибоцької територіальної громади»)

3 – 4 червня

15.00 - Виступ цирку-шапіто «Аполлон» ПППЦ «Гастролі», приурочене Дню                        захисту дітей (площа селищного ринку)

4 червня

12.00 - Змагання з футболу між командами «Глибоцька ДЮСШ» - «Садгора-Чорнівка» (селищний стадіон)

З афішами заходів можна ознайомитись нижче.