Глибоцька громада

Чернівецька область, Чернівецький район

Можливість соціальної та професійної адаптації українських захисників та членів їх сімей

Дата: 13.06.2023 11:16
Кількість переглядів: 548

З метою залучення до проходження соціальної та професійної адаптації осіб, які звільняються або звільнені з військової служби, з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей таких осіб, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України та постраждалих учасників Революції Гідності та розширення їх обізнаності в свої правах на соціальну та професійну адаптацію, в питаннях:

 •  отримання соціальних послуг у сфері зайнятості;
 •  підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації за робітничою професією;
 • отримання іншої спеціальності на основі здобутого раніше ступеня (рівня) освіти, підвищення кваліфікації, проходження спеціалізації, у тому числі із скороченим строком навчання;
 •  отримання другого (магістерського) рівня вищої освіти на основі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти з урахуванням їх навичок, умінь та побажань.

На сьогодні найбільш розповсюдженою формою реалізації своїх прав є навчання учасників антитерористичної операції та інших категорій осіб у автошколах з подальшим отриманням водійських прав від категорії «А» до категорії «DE».

Звертатися можна за адресою:

 • смт Глибока, вул. М.Грушевського, 2 Б, 2-3 поверх - Відділ №4 (смт Глибока) управління праці та соціального захисту населення.або за телефоном

Телефонувати за телефонами:

 • 2-44-05, 0501563777.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 р. № 432 «Про затвердження Порядку та умов забезпечення соціальної та професійної адаптації осіб, які звільняються aбо звільнені з військової служби, з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей таких осіб, членів сімей
загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України та постраждалих учасників Революції Гідності» (зі змінами).


Довідково:

Соціальна адаптація – допомога у проведенні аналізу життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх розв’язання; надання інформації з питань соціального захисту населення; навчання, формування та розвиток соціальних навичок, умінь; допомога у зміцненні/відновленні родинних та суспільно корисних зв’язків, організації денної зайнятості та дозвілля.

Соціальна адаптація здійснюється юридичними та фізичними особами, фізичними особами-підприємцями, включеними до розділу «Надавачі соціальних послуг» Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг, відповідно до державного стандарту соціальної адаптації, затвердженого Мінсоцполітики.

Професійна адаптація – заходи, спрямовані на здобуття, відновлення та удосконалення професійних знань, умінь та навичок шляхом професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, отримання іншої спеціальності на основі здобутого раніше ступеня (рівня) освіти, надання соціальних послуг у сфері зайнятості, підвищення професійної мобільності та конкурентоспроможності на ринку праці, забезпечення продуктивної зайнятості.

Професійна адаптація осіб здійснюється шляхом:

 • надання соціальних послуг у сфері зайнятості;
 • підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації за робітничою професією;
 • отримання іншої спеціальності на основі здобутого раніше ступеня (рівня) освіти, підвищення кваліфікації, проходження спеціалізації, у тому числі із скороченим строком навчання;
 • отримання другого (магістерського) рівня вищої освіти на основі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти з урахуванням їх навичок, умінь та побажань.

​​​​Професійна адаптація українських захисників та членів їх сімей - Коростень - міський інформаційний портал


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь