МЗС України за підтримки Whitebit запустило чат-бота для допомоги українцям, які перебувають за кордоном

Дата: 15.06.2023 10:25

Тепер отримувати інформацію стане простіше, швидше та зручніше. Чат-бот одночасно може обслуговувати кількох користувачів та надавати консультацію щодо найбільш поширених запитань:

• правил в'їзду до іноземної країни
  • оформлення тимчасового захисту
  • соціального забезпечення
  • повернення в Україну
  • консульських послуг.

Чат-бот доповнить діяльність call-центру, який розпочав роботу в червні минулого року. За цей час call-центр опрацював близько 15000дзвінків. Географія звернень найрізноманітніша і налічує 96країн. Найбільше запитів на допомогу надійшло з Німеччини, Польщі, Італії, Туреччини та України.

Детальніше — на сайті МЗС.

Отримати допомогу через чат-бот можна за посиланням: https://t.me/MZSUkrain_bot.

Крім чат-бота, громадяни також можуть звернутися до call-центру за номером: +38 (044) 224-57-20.

Інтерактивна карта світу з корисною інформацією для громадян України, які планують виїжджати за кордон tripadvisor.mfa.gov.ua.