Запрошуємо на презентацію грантових можливостей для місцевого та релокованого БІЗНЕСУ і мешканців та гостей громади (ВПО), хто планує започаткувати власну справу

Дата: 21.06.2023 12:10

Завтра, 22 червня, об 11.30 у сесійній залі Глибоцької селищної ради (смт Глибока, вул. Михайла Грушевського 2, Б, 2 поверх) відбудеться зустріч-презентація грантових можливостей в рамках програми PEARL для:

• місцевого БІЗНЕСУ
  • релокованого БІЗНЕСУ,
  • мешканців та гостей (ВПО) Глибоцької громади, що бажають започаткувати власну справу

Програма PEARL надасть підтримку заявникам з окремих територіальних громад Чернівецької області, які є партнерами Global Communities в межах реалізації Програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” Програма DOBRE

В межах цього грантового конкурсу надаватиметься фінансова підтримка фізичним і юридичним особам, які хочуть відновити або розширити свою діяльність.

У Програмі PEARL передбачено 3 типи грантів:

Лот 1 — грант розміром до 5 000 дол. США на започаткування або розвиток бізнесу.

Лот 2 — грант розміром від 5 001 до 12 000 дол. США. Обов’язковою вимогою є створення принаймні 1 (одного) нового робочого місця.

Лот 3 — грант розміром від 12 001 до 25 000 дол. США. Обов’язковою вимогою є створення принаймні 2 (двох) нових робочих місць.

Для кожного Лоту передбачено співфінансування у розмірі не менше 10 % від суми гранту.

Чекаємо Вас. Буде цікаво!