Табір «Літні інтенсиви з БТДЮ» завершив свою роботу
Два тижні літа для більш як шістдесяти діток Глибоцької громад пролетіли непомітно. Все завдяки активним і креативним завданням, руханкам, квестам, майстер-класам, подорожам і екскурсіям, які організували їм під час табору «Літні інтенсиви з БТДЮ» колектив Будинку творчості дітей та юнацтва.
Діти спробували себе в різних проєктах, отримали максимум цікавого спілкування, відпочинку з друзями та нові знайомства, вчилися підтримувати один одного та працювати у команді.
Щоденно спостерігаючи за професійною роботою працівників БТДЮ, можна з впевненість сказати, що у двох змінах літнього табору панувала максимально позитивна та легка атмосфера. Підтвердженням цього були чудові посмішки діток, їхні задоволені обличчя, веселий сміх та обійми, які вони дарували своїм вихователям.
Так тримати. Дякуємо за вашу працю.