Дорогі глибочани та гості селища!

Дата: 25.06.2023 11:50

Сьогодні наша Глибока відзначає поважний ювілей – 585 річчя від першої писемної згадки.

Це свято кожного хто народився, жив і проживає в селищі, тих, хто пишається і з гордістю в серці каже я Глибочанин.

Цього року не буде урочистих святкувань зі зрозумілих причин – у нашій країні війна.

Щодня ми дякуємо нашим воїнам, які стримують ворога на кожному військовому рубежі. Вони, як ніхто інший, зараз відчувають тугу за рідною домівкою та підтримку своїх земляків.

В молитвах за кожного, хто боронить нашу державу ми просимо захисту і здоров'я, в своїх діях - гуртуємося і допомагаємо ЗСУ, Глибока стала рідним і для сотень тих хто в час війни втратив житло. Пам'ятаємо кожного хто поклав життя і став ангелом-охоронцем нашої Глибокої.

Дякую всім хто в цей непростий час і далі працює і розвиває нашу маленьку батьківщину.

Примножує й надалі здобутки нашої громади на радість та втіху дітям, онукам, правнукам.

Впевнений, що незабаром, після нашої Перемоги, спільно з нашими воїнами, ми зустрінемося і відзначимо твій ювілей Глибоко!.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою - Глибоцький селищний голова Григорій ВАНЗУРЯК

На зображенні може бути: текст