З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2023 09:58

28 червня в Україні відзначають День Конституції. Це свято для всіх українців, адже вже понад чверть століття ми маємо Основний закон, який проголосив найвищими цінностями свободу та рівність людини, демократію, незалежність і соціальну справедливість.

В умовах війни, статті Основного закону України стали справжнім оберегом нашої державності і суверенітету. Адже просто зараз, у жорсткій боротьбі з російським агресором, ми відстоюємо ідеали людської гідності, справедливості, свободи та демократії, своє право на життя у вільній та незалежній країні.

Дякую кожному, хто щоденно стоїть на захисті конституційного права українців жити у цілісній, суверенній та незалежній Україні!

З повагою,
Глибоцький селищний голова                                                                Григорій ВАНЗУРЯК