Поліцейські закликають буковинців остерігатися телефонних дзвінків від невідомих

Дата: 17.06.2023 13:50

Громадяни продовжують довіряти невідомим особам, які представляються співробітниками фінансових установ. Аферисти під різними приводами входять в довіру, а згодом спустошують чужі рахунки.

Учора, 16 червня, від такого виду злочину потерпіла 36-річна жителька Чудейської громади. Невідомий у телефонній розмові представився працівником банку та повідомив про можливість убезпечити свої банківські рахунки від сторонніх зазіхань. Буковинка, нічого не підозрюючи, надала псевдобанкіру персональні дані, після чого з її рахунку зникло понад 38 тисяч гривень.

Відомості про вказаний факт слідчі відділення № 1 (м. Сторожинець) Чернівецького райуправління поліції внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Поліцейські проводяться оперативно-розшукові заходи, щодо встановлення осіб причетних до кримінального правопорушення.

Правоохоронці звертаються до власників карткових рахунків:

• не повідомляйте ПІН-код картки;

• не розголошуйте ваші персональні дані ( номер картки, логін і пароль, cvv-код) третім особам, навіть якщо вони представляються працівниками банку.

Запам’ятайте, що співробітники фінансових установ не телефонують, щоб перевірити ваші персональні дані. Окрім цього не потрібно розголошувати коди, які приходять вам на ваш мобільний номер.

У разі, якщо ви підозрюєте, що спілкуєтесь з аферистами, завершіть розмову та зателефонуйте на гарячу лінію банку.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

поліцейські закликають буковинців остерігатися телефонних дзвінків від невідомих