"Герої спорту" - літній табір Глибоцької ДЮСШ

Дата: 03.07.2023 12:08

Продовжуємо розповідати, як пройшов перший місяць літніх канікул для вихованців різноманітних гуртків та секцій Глибоцької громади.

На черзі Глибоцька дитячо-юнацька спортивна школа (ДЮСШ), педагоги якої організували для діток гарний оздоровчий відпочинок під час літнього табору денного перебування «Герої спорту».

Під час табору п'ятдесят сім учнів спортивної школи відпочили, оздоровились, побували на екскурсіях.

Дітлахи випробували свої сили під час велопробігу та успішно подолали дистанцію двадцять кілометрів у напрямку Глибока-Червона-Діброва, де було багато підйомів і спусків.

Педагоги ДЮСШа влаштували своїм вихованцям спортивну рибалку, різноманітні тренування, веселі естафети і змагання. Відкрили для дітей іще один олімпійський вид спорту, який вимагає хорошої фізичної підготовки та витривалості – скелелазіння. Тренування провели на місцевому скеледромі у Глибоцькому парку.

Також, завдяки літньому табору у ДЮСШа діти змогли відвідати іще багато локацій на Глибоччині та Буковині.

Отож, перший місяць літа для діток Глибоцької громади пройшов не даремно: оздоровились, удосконалили свою командну роботу, вміння працювати у групі, а основне – отримали море позитивних емоцій та стали справжніми "героями спорту".

Учні та батьки літнього оздоровчого табору неодноразово дякували адміністрації, тренерам-викладачам та обслуговуючому персоналу Глибоцької дитячо-юнацької спортивної школи  за гарно проведений час і виховання!

Ми також приєднуємось до усіх слів подяки. Так тримати!