Об’єднаний звіт: починаємо звітувати за ІІ квартал 2023 року

Дата: 05.07.2023 12:06

З 1 липня розпочалася квартальна звітна кампанія за нарахованими та виплаченими сумами ЄСВ, ПДФО і військового збору за ІІ квартал 2023 року.

Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Податковий розрахунок) необхідно подати не пізніше 9 серпня 2023 року.

Рекомендуємо страхувальникам контролювати стан подання звітності та у разі виявлення помилки у Податковому розрахунку повторно сформувати та подати коректний звіт у повному обсязі до податкового органу за місцем обліку, адже відсутність в Реєстрі застрахованих осіб відомостей з причини помилок у звітності може в подальшому негативно вплинути на соціальні права застрахованих осіб.

Пресслужба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Увага! З 5 травня діє оновлена єдина звітність з ЄСВ, ПДФО і ВЗ