Профілактичні бесіди з батьками і дітьми СЖО під час рейду

Дата: 11.07.2023 15:39

Вчора Службою у справах дітей Глибоцької селищної ради спільно з фахівцем відділення соціальної роботи КУ «ЦНСПГТГ», інспектором сектору ювенальної превенції Чернівецького РУП ГУНП в Чернівецькій області та поліцейським офіцером громади проведено рейд сімей, що проживають на території Глибоцької громади та знаходяться в складних життєвих обставинах.

Із батьками було проведено профілактичні бесіди щодо необхідності забезпечення належного догляду за дітьми, тим паче під час літніх канікул. Також обстежено умови проживання дітей.
Особлива увага була приділена спілкуванню з дітьми. Їм вкотре пояснили правила безпечної поведінки, шкідливість вживання алкогольних напоїв, наркотичних і токсичних речовин, юридичну відповідальність та можливі наслідки для молодого організму.

Також, було наголошено стосовно профілактики правопорушень дітьми. Їхнє перебування у вечірній час без супроводу батьків, або осіб, що їх замінюють в закладах дозвілля, громадського харчування.

Таким чином, рейдом охоплено вісім сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах.