Сесія Глибоцької селищної ради перейменувала вулиці в Глибоці та розглянула інші питання

Дата: 13.07.2023 18:20

12 липня 2023 року в сесійній залі відбулася 36-та сесія ради, яку провів селищний голова Григорій Ванзуряк. На сесію  запрошувалися депутати, старости громади, керівники закладів охорони здоров’я, освіти, голова ради АТО, голови Громадської та Молодіжної ради.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять українців, які загинули, захищаючи свободу та незалежність України.

На порядок денний сесії було винесено 80 питань, які попередньо депутати розглянули на засіданні постійних комісій.

Депутати внесли зміни до селищного бюджету, затвердили ряд програм  - Програму розвитку лікарні, Податкової інспекції (що збереже розташування податкової інспекції в смт. Глибока, щоб платникам податків не доводилося їздити в м. Чернівці для вирішення податкових питань), Програму з оздоровлення  та відпочинку дітей, Програму рятування людей на водних обєктах громади (для встановлення табличок «Купатися заборонено» біля водойм, не облаштованих для купання), внесли зміни до Програми благоустрою для можливості продовження укладання тротуарної плитки в селищі та облаштування флагштоків біля могил загиблих воїнів.

В результаті жвавої дискусії депутати підтримали рішення щодо перейменування вулиці Новосибірської на  вулицю Поляни, щодо якої була пропозиція – Старі Поляни, а вулиці 14 гвардійської дивізії повернули попередню назву  - вулиця Прорізна.

Депутат Микитюк Юлія внесла депутатський запит стосовно ремонту приміщення Укрпошти в с. Опришени.

Було розглянуто також більше 60-ти земельних питань.

Представник  селищної територіальної виборчої комісії Майя Зеленівська вручила посвідчення депутата Славуті Парасковії Василівні та Цибуляку Степану Васильовичу, які набули депутатських повноважень замість депутатів, що склали свої повноваження. Також сесія достроково припинила депутатські повноваження Гуцмана Миколи Миколайовича, відповідно до особисто поданої ним заяви.

В результаті з усіх питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.

Секретар Глибоцької селищної ради Олена Бадюк.