Колектив Глибоцького Центру ПМСД привітали із професійним святом

Дата: 28.07.2023 19:06

Сьогодні керівництво Глибоцької селищної ради Григорій Ванзуряк і Олена Бадюк, депутатка районної ради Галина Ніконова, громадська діячка, поетеса Олена Рєпіна завітали до Глибоцького Центру ПМСД щоб привітати з Днем медичного працівника цей дружній колектив.

Багато щирих побажань та слів подяки висловили кожен з присутніх гостей. Також урочисто нагородили медичних працівників грамотами від обласної, районної і селищної рад.

Варто зазначити, що колектив Центру є одним із найкращих у цьому напрямку. Саме тому, вчора, на урочистостях присвячених професійному святу медичних працівників за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я, відданість справі, активну громадянську позицію та з нагоди Дня медичних працівників начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк  нагородив почесною відзнакою «Вдячна Буковина» директорку КНП Центру ПМСД Глибоцької селищної ОТГ Ларису Тімофті.

Щиро вітаємо з професійним святом кожного, хто дотичний до медичної сфери, допомагає своїм пацієнтам зберегти саме безцінне: здоров'я та довголіття.

Нехай кожен Ваш крок супроводжується благословенням, а Ваша професія завжди приносить задоволення і натхнення.