У Глибоці пройшов турнір пам'яті директора Глибоцької ДЮСШ Юрія Васильовича Дутчака

Дата: 07.08.2023 12:53

Цими вихідними на штучному майданчику Глибоцької ДЮСШ пройшов традиційний турнір з міні футболу присвячений пам'яті директора Глибоцької ДЮСШ Юрія Васильовича Дутчака. Варто зазначити, що такі турніри відбуваються у нашій громаді вже вчетверте.

Ініціювали змагання з міні футболу сини Юрія Васильовича Дутчака Павло та Микола, які зараз стоять на захисті українських кордонів і її незалежності.

В турнірі взяли участь чотири команди з Чернівецької області. 4 місце посіла команда Черепківці, 3 місце Шахтар Чернівці, 2 місце Глибоцька ДЮСШ, а переможцем змагань стала команда Буковина міста Чернівці.

Призери змагань були нагороджені командними купками, медалями та дипломами, за сприянням Глибоцької ДЮСШ, а цінні подарунки надала Асоціації футболу Чернівецької області.

Дякуємо усім командам за участь та зичимо іще більше гарних та результативних ігор у найближчому майбутньому.