Як отримати грошову допомогу від держави за втрачений урожай через підрив Каховської ГЕС?

Дата: 10.08.2023 12:03

Наприкінці минулого тижня Кабмін ухвалив Постанову «Про затвердження Порядку надання одноразової грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції за втрачений врожай».

Згідно із зазначеним Порядком, грошову допомогу можуть отримати мешканці Миколаївської та Херсонської областей, які мають у власності земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства та/або для будівництва й обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та/або земельну ділянку для індивідуального садівництва.

Розмір допомоги становить 3318 гривень за втрачений урожай овочів на 0,01 га. При цьому вона виплачуватиметься на площу не більше 0,2 га на Миколаївщині та 0,3 га – на Херсонщині.

Як отримати таку грошову допомогу – дивіться в інфографіці

#Мінреінтеграції