Повідомлення про проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю

Дата: 15.08.2023 10:49

Відповідно до Порядку проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 травня 2021 року № 537 (далі – Порядок), Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України (Мінінфраструктури) разом з громадськими організаціями визначили перелік об’єктів, що підлягають моніторингу у 2023 році, який включає в себе 12 типів:

1 - будівлі для розміщення евакуйованих осіб:

• гуртожитки, в яких розміщені внутрішньо переміщені особи;
  •  модульні містечка, в яких розміщені внутрішньо переміщені особи;

2 - споруди цивільного захисту;
3 - заклади охорони здоров’я;
4 -  заклади освіти;
5 - центри надання адміністративних послуг;
6 -  залізничні вокзали;
7 -  автовокзали;
8 - аеропорти;
9 - будівлі надавачів соціальних послуг;
10 - будівлі органів державної влади (центральних та місцевих) та органів місцевого самоврядування;
11 - фінансові установи:
- банки;
- поштові відділення;
- страхові компанії, недержавні пенсійні фонди, інвестиційні фонди;
12 - спортивні комплекси та споруди спортивного призначення (стадіони, спортивні майданчики тощо).

Глибоцька селищна рада доводить до відома управителів вище вказаних об’єктів, що моніторинг та оцінку ступеня їх безбар’єрності необхідно провести до 31 серпня 2023 року та подати відділу державного архітектурно-будівельного контролю до 10 вересня 2023 року інформацію про проведення оцінки на електронних та паперових носіях за формою згідно з додатком 1 до Порядку.

• Контактна особа – Шулько Світлана Семенівна,
  • телефон - 0506412334,