Родині молодого воїна - Максима Патраша посмертно вручили державну нагороду "За мужність" III ступеня та відзнаку "На славу Буковини"

Дата: 18.08.2023 18:01

Сьогодні Руслан Запаранюк начальник Чернівецької ОВА вручив державні нагороди та відзнаки «На славу Буковини» родичам полеглих воїнів – прикордонників, які віддали своє життя у боротьбі за Батьківщину.

За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України орденом «За мужність» ІІІ ступеня та відзнакою «На славу Буковини» посмертно нагороджений старший сержант Державної прикордонної служби України, наш земляк, житель села Новий Вовчинець - Максим Патраш.

Серце молодого воїна якому було лише 21 зупинилося 20 лютого 2023 року в районі населеного пункту Бахмут.

"Щиро співчуваю кожній родині, яка втратила сина, брата, батька… Жодні слова не втамують біль втрати… Вони до останнього подиху захищали свою Батьківщину, кожного з нас. Пишаємося нашими Героями. Вічна їм пам'ять і слава!" -  сказав під час відзначення полеглих Героїв Руслан Запаранюк.

Світлини та джерело - сайт ЧернівецькоїОВА